Perşembe, Ekim 29, 2020
No menu items!
Ana Sayfa Genel Köln-Zonguldak seferleri başladı İLK İKİ GÜNDE 301 YOLCU

Köln-Zonguldak seferleri başladı İLK İKİ GÜNDE 301 YOLCU

Corendon Hava Yolu şirketinin ZONHAV A.Ş.ile yaptığı istişare ve görüşmelerden sonra 27 Haziran-29 Ağustos arası Köln /Zonguldak uçak seferleri Cumartesi günü başladı.
27 Haziran Cumartesi saat 06.15 de Köln’den 157 yolcusu ile kalkan CAI 6805 sefer sayılı Boeing 737- 800 tipi 180 yolcu kapasiteli ilk uçak Zonguldak Havalimanına iniş yaptı.
İnişin ardından bir havacılık geleneği olan su takı ile karşılanan uçaktaki 157 yolcu büyük bir mutlulukla meydanıda karşılandı.
Sosyal mesafe kuralına göre pasaport kontrolüne alınan yolcuların sağlık görevlileri tarafından ateşleri de ölçüldü. Uçak 11.30’da pandemi nedeni ile boş olarak Köln’e dönüş yaptı.
Uçuş programı Cumartesi günleri Köln-Zonguldak saat 06.15 Köln kalkış, saat 10.30 Zonguldak varış. Dönüş saat 11.30 olarak planlandı.
Corendon Havayolları Cumartesi günü Zonguldak Havalimanına Köln’den gerçekleştirdikleri ilk uçuşun ardından yoğun talep üzerine Pazar günü de Münster-Zonguldak ek seferi düzenledi.
Pazar günü saat 07.00 Münster’den kalkan uçak 144 yolcusu ile Zonguldak Havalimanina indi. Aynı uçak boş olarak Münster’e hareket etti. (Ş.Dinç)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

POPÜLER

CUMHURİYET’E SAHİP ÇIKMANIN ONURUNU YAŞADIK

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemizde de pandemi kuralları nedeniyle sınırlı etkinliklerle kutlandı.28 Ekim Çarşamba günü Kaymakamlık binası önünde...

Lennestadt’taki “Çaycuma Meydanı” açıldı

Çaycuma Belediyesinin geçtiğimiz günlerde kardeş kent niyet beyan belgesi imzaladığı Almanya'nın Lennestadt Belediyesince, kentin en merkezi yerinde, Çaycuma'nın da adı verilerek kurulan...

TÜRKİYE TÜKETİCİ HAKLARI FEDERASYONU ZGC’DE

Türkiye Tüketici Hakları Federasyonu Genel Başkanı Aziz Koçal beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık’ı Cemiyet...

KAMERA KAYITLARIYLA YAKAYI ELE VERDİ

Çaycuma Devlet Hastanesinde üst üste meydana gelen hırsızlık zanlısı yakalandı.Çaycuma Devlet Hastanesinde; 22.10.2020, 23.10.2020, 26.10.2020 tarihlerinde hırsızlık olayı meydana geldi. Olayın fail...

Recent Comments