Cuma, Temmuz 10, 2020
No menu items!
Ana Sayfa Genel Köln-Zonguldak seferleri başladı İLK İKİ GÜNDE 301 YOLCU

Köln-Zonguldak seferleri başladı İLK İKİ GÜNDE 301 YOLCU

Corendon Hava Yolu şirketinin ZONHAV A.Ş.ile yaptığı istişare ve görüşmelerden sonra 27 Haziran-29 Ağustos arası Köln /Zonguldak uçak seferleri Cumartesi günü başladı.
27 Haziran Cumartesi saat 06.15 de Köln’den 157 yolcusu ile kalkan CAI 6805 sefer sayılı Boeing 737- 800 tipi 180 yolcu kapasiteli ilk uçak Zonguldak Havalimanına iniş yaptı.
İnişin ardından bir havacılık geleneği olan su takı ile karşılanan uçaktaki 157 yolcu büyük bir mutlulukla meydanıda karşılandı.
Sosyal mesafe kuralına göre pasaport kontrolüne alınan yolcuların sağlık görevlileri tarafından ateşleri de ölçüldü. Uçak 11.30’da pandemi nedeni ile boş olarak Köln’e dönüş yaptı.
Uçuş programı Cumartesi günleri Köln-Zonguldak saat 06.15 Köln kalkış, saat 10.30 Zonguldak varış. Dönüş saat 11.30 olarak planlandı.
Corendon Havayolları Cumartesi günü Zonguldak Havalimanına Köln’den gerçekleştirdikleri ilk uçuşun ardından yoğun talep üzerine Pazar günü de Münster-Zonguldak ek seferi düzenledi.
Pazar günü saat 07.00 Münster’den kalkan uçak 144 yolcusu ile Zonguldak Havalimanina indi. Aynı uçak boş olarak Münster’e hareket etti. (Ş.Dinç)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

POPÜLER

Vali, Filyos Limanı ve Filyos Endüstri Bölgesini inceledi

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz beraberinde Vali Yardımcısı V., Çaycuma Kaymakamı, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, İl...

“Kıdeme uzanan eller kırılsın”

TÜRK-İŞ'in “Kıdem Tazminatıma Dokunma” sloganıyla kıdem tazminatı ile ilgili düzenlemelere karşı başlattığı çalışmalar sürüyor.Bu kapsamda Zonguldak'ın en işlek caddesi olan Gazipaşa Caddesi...

GÜVENLİK VE ASAYİŞİ GÖRÜŞTÜLER

5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 25. Maddesi doğrultusunda “Kaymakamlar toplantısı” ile “Güvenlik ve Asayiş toplantısı” Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapıldı.Toplantılarda Covid-19...

MUHASEBECİ HAYATİ YURTBAY VEFAT ETTİ

İlçemizde uzun yıllar mali müşavirlik yapan Hayati Yurtbay (68) tedavi gördüğü Çaycuma Devlet Hastanesinde dün sabaha karşı hayatını kaybetti.CHP Çaycuma Belediye Meclis...

Recent Comments