Perşembe, Ekim 29, 2020
No menu items!
Ana Sayfa Genel AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI’NDA BİROL YİĞİT DÖNEMİ BAŞLADI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI’NDA BİROL YİĞİT DÖNEMİ BAŞLADI

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen kongre ile AK Parti Çaycuma İlçe Başkanlığına seçilen Birol Yiğit mazbatasını aldı.
Mazbata alım törenine; Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, İl Genel Meclis üyeleri, yeni yönetim kurulu ile çok sayıda kalabalık parti grubu katıldı.
Korona virüs tedbirleri kapsamında ilk tören İlçe Seçim Kurulunda gerçekleşti. İlçe Seçim Kurulu Hâkimi Asuman Öz tarafından Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanlığına seçilen Birol Yiğit’e mazbatasını takdim ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Mazbatasını teslim alan Yiğit ve beraberindeki heyet daha sonra Çaycuma Adliye bahçesi önünde toplu fotoğraf çektirdi.
Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, mazbata alım töreninden sonra yaptığı açıklamasında, “Hak ölçüsünde, hizmette geri durmayacağımıza, Çaycuma’ya faydalı işler yaparak halkımızın arkasında duracağımız görülecektir” dedi.

Yiğit; “Ak Parti Çaycuma ilçe başkanı ve yönetim kurulu adına yeni sayfa açıyoruz. Değerli basına mensupları ve değerli Ak partililer. Mazbata alma günümüze hoş geldiniz. Geçmişten günümüze partimize görev almış, destek vermiş herkese şükranlarımı sunuyorum. Hak ölçüsünde hizmete geri durmayacağımıza ve Çaycuma’ya faydalı işlerde halkımızın arkasında duracağımız görülecektir. Kamu kuruluşlarında görevli müdür, memur ve çalışanlarımızın vatandaşların sorun ve isteklerini, hızlı, kendi işiymiş gibi görüp yapanlara takdirlerimizi sunarız. Haksızlık yapıp, iş yavaşlatan, zorluk çıkaran, çözümsüzlük getiren görevlileri de uyarmak görevimiz olacak.“ şeklinde konuştu.
“ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ”Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit açıklamasını sürdürerek, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalara devam edeceklerini, çözüm odaklı çalışacağını belirterek, “Merkez mahallesi, 83 köy, 5 belde sorunlarını İl Genel Meclis, köy ve Mahalle başkanları, milletvekillerimiz ve muhtarlarımızla beraber oturup, çözüm odaklı çalışacağız. Sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelip, istişare halinde olacağız. Bölgemizdeki, büyük, küçük, yatırım ve projeleri yine takip edip, yeni yatırım ve üretim noktasında çalışacağız.” dedi.
“PARTİYE HAKARET EDENLERE YASAL SÜREÇ BAŞLATACAĞIZ”
Basın açıklamasının sonunda iktidara ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya, yazılı ve görsel medyadan hakaret edenler hakkında yasal süreçler başlatacaklarını hatırlatarak, partiye 18 yıldan bu yana maddi ve manevi destek verenlere teşekkür eden Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, sözlerini şu şekilde tamamladı; “İktidara geldiği günden bu yana Ak Partinin yaptığı hizmetleri, saymakla bitiremeyiz. Kurumsal kimliği olan Ak Partimize, hakaret eden, oy verenleri küçümseyen, alay edenler, haksız aşağılayanlar hakkında yasal süreçler başlatacağız. Sosyal medya, görsel ve yazılı medya üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ailesine aynı şekilde küçümseyen ve hakaret edenlerinde takipçisi olacağız. 18 yıldan bu yana Ak Partimize maddi ve manevi destek verenler tüm halkımıza teşekkür eder, adalet ölçüsünde, hizmetlerimiz devam edeceğiz. Milletimizin yanında olup, durmak yok, yola devam diyoruz.” (Ş.Dinç)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

POPÜLER

CUMHURİYET’E SAHİP ÇIKMANIN ONURUNU YAŞADIK

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemizde de pandemi kuralları nedeniyle sınırlı etkinliklerle kutlandı.28 Ekim Çarşamba günü Kaymakamlık binası önünde...

Lennestadt’taki “Çaycuma Meydanı” açıldı

Çaycuma Belediyesinin geçtiğimiz günlerde kardeş kent niyet beyan belgesi imzaladığı Almanya'nın Lennestadt Belediyesince, kentin en merkezi yerinde, Çaycuma'nın da adı verilerek kurulan...

TÜRKİYE TÜKETİCİ HAKLARI FEDERASYONU ZGC’DE

Türkiye Tüketici Hakları Federasyonu Genel Başkanı Aziz Koçal beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık’ı Cemiyet...

KAMERA KAYITLARIYLA YAKAYI ELE VERDİ

Çaycuma Devlet Hastanesinde üst üste meydana gelen hırsızlık zanlısı yakalandı.Çaycuma Devlet Hastanesinde; 22.10.2020, 23.10.2020, 26.10.2020 tarihlerinde hırsızlık olayı meydana geldi. Olayın fail...

Recent Comments